Blogi

5 sammu, et leida motivatsiooni ja tegutseda

Ilmselt on meie kõigi elus olnud hetki kui hommikul üles ärkamine ja tööle minek ei ole olnud just kõige lemmikum ja oodatum tegevus või kui oled südames tundnud, et tahaks teha midagi muud, aga julgust järgmisi samme astuda lihtsalt ei ole ning selle tulemusena lükkad uusi algusi lihtsalt edasi, lootes et just homme on parem päev, aga tegelikkuses kordub ka homme täpselt samasugune muster. Pidevad rõõmutud ja vastutahtmist ärkamised ning lõputud edasilükkamised tegelikult ainult süvendavad energia puudust, jõuetust ning kokkuvõttes vähendavad motivatsiooni veelgi ning sellest välja ronimine kujuneb veelgi keerulisemaks ja pikemaks teekonnaks, sest alati leidub vabandus, miks mitte muutusi sisse viia. Kuidas ikkagi leida endas see jõud, inspiratsioon, motivatsioon ja energia, et hakata tegutsema?
Loe lisaks

Täiskuu Kaalude märgis 28 märts

Seekordne täiskuu Kaalude märgis aktiviseerib kõik teemad, mis on seotud suhete, raha, ilu, kunsti, harmoonia, tasakaalu, lõbustuste, seltskondliku suhtlemise ja armastusega. Loe täpsemalt, milliseid väljakutseid meile seekordne Täiskuu toob.
Loe lisaks

5 nippi kuidas ennast hästi ja õnnelikuna tunda

Me kõik tahame ennast õnnelikuna ja hästi tunda, eriti praegusel keerulisel ajal ning mõnel päeval tundub, et oled justkui lõksus, ilma välja pääsuta sellest keerulisest olukorrast. Pandeemia ei tee seda olukorda kuidagi kergemaks ja selle tulemusena peab igaüks ise jõudma oma isikliku õnne ja rahuloluni, sest välistest asjadest seda enam saada pole võimalik. Pidevalt negatiivsete uudiste sees viibmine ja lõputuna näivas pandeemia olukorras on vaja hakata ennast ise positiivsusele häälestama. Siin on minu poolsed 5 nõuannet, kuidas seda teha.
Loe lisaks

Aastaprognoos

Miks on sinul vaja teada oma aastaprognoosi ja mis kasu see teadmine sulle toob?
Loe lisaks

Arhiiv