E-pood - Enesearengu ja Astroloogia alased raamatud
Transport: Itella Smartpost pakiautomaat, toodetele lisandub saatmiskulu 2.50€, tooted positatakse hiljemalt 5 tööpäeva jooksul peale tasu laekumist.
Tasumine: Arve alusel
Raamat "Kuidas elada kooskõlas universumi rütmidegad?" on sobilik nii algajale kui ka edasijõudnud enesearengu ja astroloogia huvilisele.

Teadmised Astroloogiast pole vajalikud selle raamatu lugemisel!

Raamat kirjeldab läbi erinevate planeetide liikumise kirjelduste, kuidas inimesel on võimalik oma elu palju lihtsamalt ja mugavamalt elada, sobitades ennast elama univerusmi rütmide järgi läbi isikliku arengu. Raamatust leiab infot, millal on mõistlik puhata, töötada, erinevate projektidega alustada, autot osta või müüa ning milliste olukordadega elus tuleb lihtsalt leppida. Kogu raamat põhineb autori isiklikul kogemusel, kes läbi teadliku enesearengu ja astroloogiliste teadmiste tegi avastuse, et kui inimene saab teadlikuks universumis toimuvast, saab ta oma elu täielikult muuta. Raamat õpetab ka seda, kuidas igaühel on vähese vaevaga võimalik taevakehade liikumist jälgida ning see enda kasuks tööle panna.
Lisa ostukorvi15 €