5 nippi kuidas ennast hästi ja õnnelikuna tunda

Blogi

Kommenteeri
Me kõik tahame ennast õnnelikuna ja hästi tunda, eriti praegusel keerulisel ajal ning mõnel päeval tundub, et oled justkui lõksus, ilma välja pääsuta sellest keerulisest olukorrast. Pandeemia ei tee seda olukorda kuidagi kergemaks ja selle tulemusena peab igaüks ise jõudma oma isikliku õnne ja rahuloluni, sest välistest asjadest seda enam saada pole võimalik. Pidevalt negatiivsete uudiste sees viibmine ja lõputuna näivas pandeemia olukorras on vaja hakata ennast ise positiivsusele häälestama. Siin on minu poolsed 5 nõuannet, kuidas seda teha.
Astroloogina on mul ju alati võimalus heita pilk tulevikku, vaadelda mida planeetide seisud tulevikus teevad ja sellest tulenevalt hajutada enda hirme, sest mul on olemas info, kuidas ühte või teist planeetide seisu enda kasuks tööle panna või mille jaoks valmis olla. Olen kirglikult jälginud pandeemia olukorda astroloogilisest seisukohast ning tuleb tõdeda, et mida aeg edasi, seda rohkem ma saan aru ja seda rohkem ma lepin sellega, et tegelikult see heitlik olukord, milles me praegu oleme ei lõppe tegelikult nii pea ära ja isegi kui see konkreetne pandeemia lõppeb, siis tulevad peale veelgi uued muutused, mis nõuavavad meilt veelgi suuremat paindlikkust ja kohanemist kui iial varem. Mõnes mõttes saab ajaloost paraleele tuua saja aasta taguse pandeemia ja sõja olukorraga. Kuigi füüsiliselt keegi meil relvadega ei vehi ja loodetavasti ei hakata ka seda tegema, siis reaalsuses oli ka 100 aastat tagasi väga raske inimestel, sest olukord oli samuti väga heitlik, muutlik ning ebakindel ja kokkuvõttes ütleks, et kübeke isegi hullem, sest surma, kaost ja vaenu oli ju kordades rohkem. Täna 100 aastat hiljem oleme rohkem arenenud ning maailmas on juures oluliselt rohkem asju, mida nautida ning meil on olemas suhtlus võrgustik interneti näol ja mobiil telefonid, meil on võimalus suhelda ja hoida kontakti oma lähedastega või kelle iganes teisega, me saame teha kaugtööd jne. Kokkuvõttes meile on loodud võimalused praegust olukorda oluliselt lihtsamalt taluda kui seda elaes kunagi on võimalik, kuid eks inimese nõudlikkus on läinud ka seda võrra suuremaks ning peale aasta aega kestnud keerulist olukorda me väsime ja tahame, et see ebameeldiv olukord ükskord läbi saaks, aga reaalsuses see veel ei saa ning elu ei saa selle tõttu seisma jääda tuleb ümber kohaneda ja õppida armastama seda, mis hetkel on võimalik. Seega pakungi sulle välja minu poolt 5 nippi, mida ma ka ise kasutan, et sellel keerulisel ajal ikkagi ennast hästi tunda ja õnnelik olla ning eluga edasi minna. 

5 nippi, kuidas ennast hästi tunda ja õnnelik olla:

1. Alustuseks jälgin ma enda negatiivseid tundeid, eriti hirme, mis on hetkel väga päevakorras olev tunne, sest teadmatus, mis saab tekitab tohutuid hirme ning igapäevased negatiivsed uudised seda enam suurendavad hirme. Teadvusta oma hirme, seejärel lõdvestu ja võta endale aega kehas seda tunnet tunnetada, keskendu nendele tunnetele või hirmudele, mis su sees on, täpselt nagu sa teed siis kui tunned rõõmu või õnne tunnet. Kui sa lubad endale sedasi lubad ka negatiivseid tundeid tunda, eriti hirmu, siis need hajuvad ühel hetkel, täpselt nagu ka õnne ja rõõmu tunne ühel hetkel lihtsalt hajub, seni kuni tulevad uued kogemused, mis neid tundeid jälle tekitavad.  Selline tunnete tajumine on minu igapäevane osa, sest kui negatiivsed tunded on sinu ajus, kehas ja tajus olemas, siis pole võimalik ka edasi liikuda ja luua midagi uut, sest need negatiivsed tunded lihtsalt segavad ajul uue vastuvõtmist.

2. Kui tunded on läbiprotsessitud, teadvustatud ja tunnetatud, see tähendab seda, et need vanad tunded, mida ma tundsin on nüüd vabanenud ja läinud ning mineviku kogemus on jäetud minevikku, saan ma hakata looma ajus tuleviku tarvis uusi prorgamme ehk iseenda uut reaalsust. Selle jaoks ma kasutan afirmatsioone, kõige paremad ajad afirmatsioonide jaoks on õhtud enne magama jäämist ja hommikul kui hakkad vaiksel ärkama. Õhtul enne magama jäämist tuleb enda mõtted puhastada päevastest kogemustest, sest muidu sa keerutad nende samade kogemustega ka öösel unenägudes või sa ei suuda magama jääda, sest mõtteid/emotsioone on liiga palju, mida protsessida. Seega too oma mõte teadlikult vaikusesse, võta päev kokku, leia 5 positiivset asja, mida päeva jooksul tegid, kiida ennast selle eest kui tubli sa olid ning seejärel alusta afirmatsioonidega, igat lauset korda 3 korda järjest. Näiteks "Ma tunnen ennast hästi", "Ma olen lõdvestunud", "Ma olen õnnelik." Sa võid öelda endale mida iganes sa tahad, see on uus programm, mille sa endale peale paned ning selle kordamine ajule suunab sind selliselt ka käituma, sa ei pea seda lauset uskuma, see toimib ikka. Mõte on selles, et kui muidu igal tavaliselt päeval sa ilmselt õhtul jauraksid selle üle, mis sul päeval kõik halvasti läks ning mis kõik valesi sai tehtud või mis veel kõik tegemata on, siis selle jauramisega sa võimendad veelgi oma negatiivset olukorda. Kas seda on vaja? Selle asemel parem sisenda endale postiivsust, suuna fookus positiivsusele ja nii sa võimendad ennast positiivsusele ning hommikul ärgates sa tunned ennast paremini, sest öösel rändasid positiivsuse radadel, mitte negatiivsuses ning selle tulemusena puhkad ennast paremini välja ja tunned ennast juba hommikul hästi. Hommikul jätka afirmatsioonidega, et neid veelgi rohkem kinnitada. Kindlasti küsid sa kaua seda tegema pead? Minu vastus sellele on, et terve järgneva elu, sest see ongi töö iseendaga ning paraku negatiivsus meie ümber ei kao lõpuni kuskile ära, seega on vaja koguaeg oma fookust jälgida, et tuua oma ellu tõeline õnn, rõõm ja edu. 

3. Lisaks tunnetele ja afirmatsioonidele on vaja ka enda keha liigutada, sest kui me tunnete ja mõtetega loome vundamendi, et ennast hästi tunda, siis on meil veel keha, kes tahab veel eraldi tähelepanu saada, sest kui füüsilise keha hoiakus ei muutu midagi, siis ei õnnestu sul ka 100% edu saavutada, sest üks osa sinust elab endiselt veel vanas rütmis. Kõige efektiivsem on keha venitamine, kuid sobib ka raputamine, väristamine, jalutamine või mis iganes muu viis, et keha liikuma saada.

4. Et veelgi efektiivsemalt ennast hästi tundmisele häälestada kasutan ma kristalle. Enamasti kannan neid kaelas, maksimaalselt 3tk, kuid enamasti piisab ühest, et mitte liiga palju korraga ühel ajal teha. Kristallid saavad väga edukalt sind toetada, aidates sul emotsionaalselt positiivsele häälestunud olla. Väga palju sõltub muidugi olukorrast, mida sa täpselt vajad, sest igal kristallil on oma niiöelda eriala või spetsialiteet, milles ta sind kõige efektiivsemalt toetada saab, internetis leidub selle kohta väga palju infot, kuid minu soovitus on, et hea tuju saavutamiseks on kõige parem näiteks Päikesekivi või Püriit. Lõdvestumise jaoks on hea Ametüst, Armastuse ja eneseaktsepteerimise jaoks on hea roosa kvarts. Maanduse jaoks on hea näiteks Hematiit.

5. Lisaks kristallidele kasutan igapäevaselt ka aroomiteraapiat. Doterral on väga imelised eeterlikud õlid ja õlisegud, mis on just emotsionaalseks toetuseks suurepärased. Hommikul, et ennast käima tõmmata ja motiveerida panen alati Diffuuseri tööle, igapäevaselt katsetan erinevaid segusid. Aroomiteraapia mõjub ajule rahustavalt ja aitab tekitada õnnehormoone ning selle tulemusena on kergem saavutada oma eesmärke, olla fokuseeritud ja keskenduda positiivsele. Kohe kui mõni päev jääb vahele tunnen, kuidas ma hakkan jälle tagasi langema, seega minu jaoks on see oluline osa ennast hästi tundmise protsessis. Kokkuvõttes on ju tore pidevalt meeldivate lõhnade keskel olla :)

5 nippi lühidalt ja kokkuvõtvalt
1. Jälgi ja vabasta oma negatiivseid tundeid igapäevaselt.
2. Kasuta igapäevaselt positiivsusele fokusseeritud afirmatsioone.
3. Liiguta enda keha igapäevaselt.
4. Kasuta enda toetamiseks kristallide abi.
5. Kasuta enda toetamiseks aroomiteraapia abi.

Kui sa tahad veelgi põhjalikumat infot saada ja tõelist edu saavutada, siis soovitan sul tulla minu astroloogilisele nõustamisele, et saaksid iseenda, oma suhete, töö, raha, tervise või tuleviku kohta rohkem teada ja saaksid need teadmised rakendada õnnelikuma ja edukama elu saavutamiseks. Kirjuta mulle kristelle@kcampers.ee

Lisa kommentaar

Email again: