1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
suhteanalüüs-kim-ja-kanye

Astroloogiline suhteanalüüs - Kanye West ja Kim Kardashian näitel

Astroloogia on suurepärane tööriist, et analüüsida inimeste omavahelisi suhteid. Näiteks Kanye Westi ja Kim Kardashiani suhe on saanud ajakirjanduses palju tähelepanu just viimasel ajal tekkinud probleemide tõttu.

Analüüsisin nende suhet astroloogia abil. Kim on Päikesemärgilt Kaalud, see tähendab seda, et kõik suhte ja armastuse teemad on tema jaoks üliolulised. Kaalude Päikesemärgiga inimesed ei taha olla üksinda ning neil on üldjuhul loodud enda jaoks pilt ideaalsest suhtest. Probleemiks võib olla suhtesse iseenda ära kaotamine. Tema suhtemaja algab Kaksikutest, mis tähendab seda, et ta vajab huvitavat partnerit, kes pakuks talle huvi, üllataks teda ning hoiaks informeerituses.

Kanye on Kaksikute Päikesemärgi esindaja! Väga hea ühendus koht suhtes. Lisaks on neil mõlemal Kalade Kuu, jällegi sarnasuse ja ühenduse koht – neil on sarnane vastuvõtllikus tunnetele. Kimi Marss on Amburis, mis tähendab, et meeste puhul hindab ta seikluslikkust. Kanyel on Päikese ja Jupiteri ühendus, Jupiter on Amburi planeet, mis tähendab seda, et Kanyel on Amburlikud  - seikluslikud omadused olemas.  

Kanye Veenus asub Sõnnis ja tema eelistab meeldiva välimusega, rahulikku ja emalikku naist – traditsioonilist naist. Kim on kahtlemata kena välimusega, kuid ehk mitte vast nii traditsiooniline naine kui Sõnni Veenus ette näeb.

Lisaks on neil suhtes ka palju karmalisi/saatuslikke ühendusi, seega igati mõistetav, et need kaks inimest koos on. Samas, millest siis on tekkinud probleemid? Väga tugevalt mängib siin ilmselt rolli see, et nende Merkuurid on omavahel pingelises ühenduses, see tähendab seda, et üksteise mõistmist ei ole. Tihti võidakse üksteisest mööda rääkida ning tegelikult on see nende suhtes arengu koht, teisisõnu neil on vaja vaeva näha, et üksteist mõista ja üksteisest arusaada. Niisama mööda minnas sõnakõlksudega seda pinget ei lahenda. 

Kui ka sina otsid oma suhtesse selgust ja soovid mõista partneriga omavahelist sobivust, siis telli minult kirjalik astroloogiline suhteanalüüs! Kirjuta mulle e-mail: kristelle@kcampers.ee