- 4.01.2017 - Video Emmedeklubile, kus räägin 2017 aastal sündivatest beebidest

- 19.10.16 ilmus koostöös Pille Teearuga Kristelle esimene raamat "Õnne ja Edu Teejuht. Aita end läbi Astroloogia." Osta saab SIIT
 

 
1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?


3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 

4. Koerte päikesemärgid

5. Milline peremees sa oma koerale oled?


Koerte päikesemärgid

JÄÄR

IMPULSIIVSED, POSITIIVSED, KANNATAMATUD, KIIRED, KALDUVAD DOMINEERIMA

 
Kõik koerad, kes on sündinud jääradena peavad esmatähtsaks just iseennast, neid ei huvita kas sina või naabrid parasjagu magavad või on ärkvel. Kui ta parasjagu kuuleb mingit ärevaks tegevat heli või näeb midagi tundmatud, siis on just õige aeg haukumiseks, et ka kõik teised ikka teaksid, et teoksil on midagi ääretult põnevat tema jaoks. Sama lugu on ka näiteks pai saamisega peremehelt, kui ta midagi tahab peab ta seda saama kohe ja praegu ning teda ei huvita, mida sina hetkel teed ja see mida ta tahab, seda peab ta saama. Tavaliselt saavutab ta oma tahtmise hea enesekindluse või valju haukumisega. Kuid ärge olge tema peale pahased ja tõenäoliselt te ei olegi, sest vastutasuks on jäärast koerad maailma kõige südamlikumad, sõbralikumad ja ustavamad koerad, kes otsivad oma peremehelt tunnustust ja heakskiitu. Kui te ei kiida ega tunnusta neid piisavalt, siis muutub teie jäärast perelemmik äärmiselt kurvaks ning on tegelikult hingepõhjani solvunud, et te temast piisavalt välja ei tee ning kostitab teid veelgi valjemate sihitute haukumise valangutega. 

SÕNN

KANNATLIKUD, TRUUD, JONNAKAD, TUNDLIKUD, AEGLASED
 
Koerad, kes on sündinud sõnni päikesemärgiga on eristatavad teistest oma kõigutamatu rahulikkuse pärast. Neil esineb harva impulsiivsusesööstusid. Mõnikord võivad nad olla sõnakuulmatud ja kangekaelsed ning arglikud ja häbelikud, kuid üldjoontes on nad rahulikud ja meeldivad. Oma haukumisega (mida tõenäoliselt juhtub suhteliselt harva), väljendavad nad oma rahulolematust kui neid sunnitakse tegema midagi, mis neile ei meeldi. Ainus vahend neid tegema panna asju, mis neile ei meeldi on armastus. Te peate läbi armastuse ja kiituse õpetama neid elama just teie kui peremehe reeglite järgi, seda selleks, et vältida probleeme. Üldjuhul on sõnnist koertega väga lihtne hakkama saada, kui te olete nõksud tema mõjutamiseks selgeks saanud, sest rangele distsipliini nõuetele ja karjumisele nad ei reageeri, kuid armastusele ja hellusele ei suuda nad vastupanna minutitki.

KAKSIKUD

TEADMISHIMULISED, KOHANEMISVÕIMELISED, TAIPLIKUD, OSAVAD, TARGAD, ANDEKAD, PÜSIMATUD, RAHUTUD
 
Koerad, kes on sündinud kaksikute päikesemärgi all on väga seltskondlikud, ebatavaliselt kiirete ja graatsiliste liigutustega. Kõige kergem ja lihtsam ongi kaksikuid ära tunda nende rahutult ja kiiresti ühest kohast teise rändava pilgu järgi. Nende mõte töötab tohutu kiirusega, ükskõik kas nad seisavad püsti või on mõnes muus asendis. Nad on palju targemad ja kavalamad kui kõik teised koerad. Üks on kindel, nad võivad teid üllatada igal sammul! Igasugune rutiin paneb kaksikud ennast tundma kärbitud tiibadega puurilinnuna. Igavus ja monotoonsus võib neid lakkamatult haukuma panna. Üldjuhul on kaksikutest koertel terav silm ja mitmekülgne talent, nad on nobedad, aga neil võib vajaka jääda püsivusest ja kannatlikkusest.

VÄHK

TUNDLIKUD, EMOTSIONAALSED, HEA MÄLUGA, HAAVATAVAD, EGOISTLIKUD, HOOLITSEVAD
 
Koerad, kes on sündinud vähi päikesemärgi all on väga emotsionaalsed ja tundlikud, nad tõenäoliselt sörgivad teil koguaeg sabas ega jäta teid hetkekski üksi. See tuleneb nende turvalisuse ja läheduse vajadusest, mis on nii omane just vähi päikesemärgi all sündinutele. Seesmise tunnetuse abil suudab ta kindlasti ilma mingi vaevata ennast seltskonna tähelepanu keskmesse seada, sest salaja tunneb ta tähelepanust head meelt. Vähk võib nii mõnegi asja eest peitu pugeda, kuid tähelepanu ei kuulu nende asjade hulka. Vähi päikesemärgi all sündinud koerad ei anda enda käest ära ühtegi asja, mida kalliks peab, olgu selleks mõni maitsev kont või piiksuga mänguasi või hoopis nende armastatud peremees

LÕVI

UHKED, SUUREMEELSED, ENESEKINDLAD, SUURSUGUSED, EDEVAD, KÄRSITUD, LAPSIKUD, DOMINEERIVAD
 
Koerad, kes on sündinud lõvi päikesemärgi all on seesmiselt veendunud oma kuninglikus õigsuse valitseda nii teiste koerte kui perekonnaliikmete üle. Lõvi juures ei ole kõrgi uhkuse ja ülemeeliku mängulusti üheaegses demonstreerimises midagi ebaharlikku. Ta ei anna endale arugi, et võib sellega mõnikord kellelegi tõsiselt liiga teha. Lõvi elab aktiivset seltskondlikku elu, mis vaheldub lasklemisperioodidega, mil ta magusalt haigutades lihtsalt mõnuleb. Seltskonnas ei saa lõvi kuigi kaua ignoreeida, sest ta püsib oma dramatiseeritud esinemisega alati seltskonna  tähelepanu keskmes. Lõvi päikesemärgi all sündinud koerad on mitmes suhtes ülimalt targad ja nutikad. Nad on jäägitult truud sõbrad, omapärased, tugevad ja elujõulised. Kuid nad on ka kergesti haavuvad, et neid mahendada tuleb teda meelitada ja kiita, kallistada ja paitada. 

NEITSI

TARGAD, ÕPPIMISVÕIMELISED, RAHULIKUD, SIIRAD, NÄRVILISED, SUURED TÖÖVÕIMEGA
 
Neitsi päikesemärgi all sündinud koer on ergas ja kiire, ent samal ajal palju vaiksem ja rahulikum kui teised koerad – ta on vaheldumisi leebe ja ärrituv. Samuti ei suuda nad väga pikka aega rahulikult paigal istuda, juba natukese aja pärast hakkab ta rahutult nihelema ning soovib hoopis midagi muud teha, seega püsivus harjutused on nende jaoks pigem raskesti sooritatavad. Kui väljaarvata sekeldused söömisega ja aega-ajalt esinevad seedehäired, on Neitsist koera kasvatamine küllaltki hõlpus ja meeldiv. Ta annab harva põhjust konfliktideks ja pahandamiseks. Võõraste juuresolekul võib see koer olla veidi häbelik ja vaikne, kuid kodus ja sõprade seltsis pole ta sugugi selline. Ta täidab meelsasti perenaise või peremehe korraldusi ning talle ei pruugi käske uuesti korrata.

KAALUD

SELTSKONDLIKUD, SÕBRALIKUD, ILUSAD, HARMOONILISED, PÜSIMATUD, RAHUTUD
 
Koerad, kes on sündinud Kaalude päikesemärgi all on eelkõige väga sõbralikud ning armastavad inimesi ja teisi koeri, kuigi neile ei pruugi meeldida väga suur seltskond. Nad on healoomulised ja meeldivad, kuid võivad käskudele vastu puigelda. Üldjuhul on Kaalude päikesemärgi all sündinud koerad äärmiselt taibukad, kuid samas rahutud ja püsimatud. Kaalud koosnevad läbinisti armastusest ja ilust ja mahedusest ja valgusest. See kõik on väga tore, aga  neis jääb puudu täpsusest ja püsivusest. Üldiselt oktoobris sündinud koerad võluvad teid oma armsa pilgu ja meeldivate harmooniliste veenuslike näojoontega.

SKORPION

TRUUD, SALADUSLIKUD, MÄNGULISED, VÕIMUKAD, EMOTSIONAALSED
 
Koerad, kes on sündinud skorpioni päikesemärgi all võivad pealtnäha olla külmad nad jäämägi, kuid see on vaid hoolikalt valitud mask, mis varjab tema pulbitsevat keevat sisemist natuuri. Kõige selle juures õhkub Skorpionist meelivangistavat võlu, tema puudutused on rahulikud ja õrnad ning samal ajal tulised. Skorpioni päikesemärgi all sündinud koerad on väga andunud oma perekonnale, olles truud armastajad, kes kaitsevad iga hinna eest oma peremeest või perenaist. Skorpionil on väga tugevalt arenenud omanditunne kõige suhtes nii oma perekonna, toidu kui ka mänguasjade ja pesa kohta, nad ei soovi neid eriti jagada. Seega kipuvad nad ka peremehe üle tihti võimust võtma kui neid ei ole koolitatud või peremees osutub oma iseloomult natuke nõrgemaks kui nende skorpionist perelemmik.

AMBUR

LIIKUVAD, SELTSKONDLIKUD, RAHUTUD, RÕÕMSAMEELSED, UUDISHIMULIKUD
 
Amburid on tavaliselt rahutu loomuga. Nad ei malda paigal püsida. Ambur on füüsiliselt silmatorkav, kui mitte muu, siis oma selgelt väljenduva enesekindlusega või seltskondlike käitumisnormide eiramise kaudu. Ta kõnnib nii, nagu peaks ta tõepoolselt kuhugi kiiresti jõudma. Selles pole mingit toppamist või kõhklust. Tema pilk on säravalt terav nagu nooleots. Tavaliselt on nad kas hästi pika kehaga või siis alla keskmise pika ja tugeva kehaehitusega. Tavaliselt ei karda Amburi päikesemärgi all sündinud koerad kedagi ega midagi ning nad üldjuhul armastavad ka teisi loomi. Tavaliselt särab nende silmist uudishimu ja rõõm. Nad on lõbusad, täis mängulusti. Nad päikselise natuuriga, kes soovivad olla kõigi sõbrad, sest neile ei meeldi olla üksi ning neile ei meeldi kui neid eemale tõrjutakse.

KALJUKITS

MELANHOOLSED, SÜDAMLIKUD, TAGASIHOIDLIKUD, HEA KESKENDUMISVÕIMEGA
 
Kaljukitse päikesemärgi all sündinud koerad on pigem tagasihoidlikud pealtvaatajad mitte teiste tähelepanu endale tõmbavad. Esimesel pilgul ei pruugi te teda vahest märgatagi, kui ta tavaliselt ja rahulikult kõiki sagivaid, sebivaid, sädelevaid, võluvaid, agressiivseid, lärmakaid inimesi ja koeri jälgib. Igaüks tundub temast igas suhtes peajagu üle olevat, ning Kaljukitsel ei ole nendefa võistlemises näiliselt mingeid võidulootusi. Ent ta võidab.  Kuna Kaljukits peidab end alateadlikult teiste keskele, jades harilikult tagaplaanile, ei ole kuigi kerge teada saada, millised on tema füüsilised võimed. Kaljukits võib olla atleetlik ja lihaseline, kõhn ja sooniline või paks ja pehme. Ent missugune tema kehaehitus ka poleks, jätab ta mulje, nagu oleks ta juurtega maa külge kinni kasvanud kuni hetkeni, mil ta otsustab oma asukohta muuta. Saturni juhitud koera ümbritseb alati kerge melanhoolia ja tõsiduse aura.

VEEVALAJA

ETTEARVAMATUD, SÕBRALIKUD, VABADUSE ARMASTAJAD, LÕBUSAD
 
Koerad, kes on sündinud Veevalaja päikesemärgi all on sõbralikud ning seltskondlikud, kuid väga ebahariliku käitumisega, mitte halvad kuid lihtsalt natuke kummalise olekuga. Lisaks võivad nad olla väga kangekaelsed ning enesega rahulolevad kuid samas ka leebed, arglikud ja häbelikud. Inimeste juures otsivad nad alati kaitset ja turvalisust. Nende mõte töötab väga kiiresti ning nad haaravad õpitut väga kiiresti, kuigi nende mälu ei ole kõige parem ning nad tunduvad pigem hajameelsetena, kelle motet uitavad pidevalt ringi. Tihti on nad etteaimamatu käitumisega, kuid muidu meeldiva ja lõbusa käitumisega veebruari kutsikaga on sama raske hakkama saada kui täistuuridel propelleriga, kuigi väliselt tunduvad nad esialgu rahulikud ja meeldivalt kuulekad. 

KALAD

EMOTSIONAALSED, TUNDLIKUD, VÕLUVAD, HEA MÄLUGA
 
Kalade päikesemärgi all sündinud koerad lihtsalt võluvad teid jäägitult ära, uputades teid armsate saba liputuste ja hellitavate keele limpsatuste merre. Nende ümber lihtsalt heljub maagiline illusooruse pilveke. Režiim ja rutiin on  tema kõige hullemad vaenlased, sest kui ta tahab süüa, siis ta sööb ja kui ta on väsinud, siis ta magab ja kui ta mängib, siis ta mängib olgu kasvõi südöö või koidik. Panna seda koera või kutsikat mõnel teisel ajal sööma või mängima on peaaegu võimatu. Kaladest koer vajab tohutult tähelepanu ja heakskiitu. Ta tahab, et teda märgataks ning julgustataks. Andke talle seda kõike nii palju, kui ta vajab.