Teenused

Astroloog Kristelle Sööt-Kajo pakutavad teenused:

 
1. Põhjalik Astroloogiline nõustamine - hind: 100€ - 1h (Tallinnas), kestvus ~1h.  Minu astroloogilisel nõustamisel aitan sul tundma õppida oma sünnipotensiaali ehk sünnikaarti(sünnihoroskoopi). Võimalik on konsulteerida kõikide eluliste teemadega. Mõned näited: Iseloom (tugevused, nõrkused), partnerlus/armastus, karjäär/töö, raha, hobid, lapsed, kodu, tervis, tundemaailm, karmalised ülesanded.


2. Kirjalik põhjalik Astroloogiline nõustamine/sünnikaardi analüüs -
hind 100€ -  pakun ka kirjalikku nõustamist, edastan sama astroloogilist infot nagu suulisel nõustamisel, kuid ära jääb meie vaheline vestlus. Koostan sinu sünnikaardist üldise ülevaate ja kui sul on mõni probleem või mure, siis kirjutan põhjalikumalt lähtudes sellest. Hinna sees on ühe inimese sünnikaardi analüüs ja vajadusel vastan ka 1-2 lisaküsimusele kellegi teise sünnikaardi kohta. Teemad, mida kajastan sünnikaardi analüüsis: Iseloom (tugevused, nõrkused), partnerluse/suhte/armastuse teemad, karjäär/töö, raha, hobid/lapsed, kodu, tervis, karmalised ülesanded.

3. Kirjalik põhjalik Astroloogiline aastaprognoos - hind 100€ - järgneva aasta võimalused ja arengusuunad erinevates valdkondades (nt. Suhted, töö ja karjäär, raha, kodu ja pere, lapsed, hobid - olenevalt kliendi soovidest ja vajadustest). Prognoosis on välja toodud ka eraldi üldised kuuprognoosid (kokku 12 kuud).  Prognoosi võib koostada ükskõik millisest ajahetkest terveks aastaks. Hind sisaldab ühe inimese aasta prognoosi ja inimest huvitavatele küsimustele vastamist seoses aastaprognoosiga. Võimalus on ka vaadata õigeid aja hetki näiteks ettevõtlusega alustamiseks, kinnisvara müümiseks/ostmiseks, kolimiseks, partnerluse leidmiseks, laenu võtmiseks, laste saamiseks, muutuste tegemiseks, uued suunad elus, partnerluse areng, tunnetega toimetulek. Rohkm infot aastaprognoosi tegemise kohta SIIT

4. Kirjalik Astroloogiline suhte analüüs - hind 100€ - põhjalik kahe inimese omavahelise sobivuse analüüs. Omavahelisi suhteid võib analüüsida nii elukaaslaste, abikaasade, lapsevanem-laps, sõprade, äripartnerite või töökaaslaste vahel.
 
 
Sünnikaardi koostamiseks ja astroloogiliseks nõustamiseks on vajalik sinu sünniaeg (kuupäev, aasta & kellaaeg) ja sünnilinn. (Kui täpset kellaaega ei tea, siis saab sünnikaardi teha ka ilma selleta, aga umbes 15-20% infost võib jääda kätte saamata, üldjuhul siiski ei peaks muretsema ja võib tulla julgelt konsultatsioonile ka ilma kellaajata.). Oma sünniaega on võimalik uurida sünnitusmajade arhiividest, haiglate kodulehelt on võimalik arhiivi telefoni number või e-mail leida ning sealt on saab vastavat infot küsida. 

Huvi korral võtke ühendust: tel. 55665355 või kristelle@kcampers.ee