Teenused

Astroloog Kristelle Sööt-Kajo pakutavad teenused:

 
1. Astroloogiline põhjalik nõustamine - hind: 100€ (Tallinnas), kestvus ~1h.  Minu astroloogilisel nõustamisel aitan sul tundma õppida oma sünnipotensiaali ehk sünnikaarti(sünnihoroskoopi). See tõhus vahend aitab sul iseennast ja oma elu paremini mõista ja nii saad oma sünnipotensiaali maksimaalselt ära kasutada. Lisaks on võimalik vaadata planeetide liikumisest tulenevaid mõjutusi sinu sünnikaardile, mis annab infot sinu praeguste ja tulevaste võimaluste kohta, läbi nende teadmiste saad oma elu palju lihtsamalt elada. Konsulteerida võib kõikide teemadega, mis sulle muret või raskusi valmistavad. 


2. Kirjalik põhjalik Astroloogiline nõustamine/sünnikaardi analüüs -
hind 100€ -  pakun ka kirjalikku nõustamist, edastan sama astroloogilist infot nagu suulisel nõustamisel, kuid ära jääb meie vaheline vestlus. Koostan sinu sünnikaardist üldise ülevaate ja kui sul on mõni probleem või mure, siis kirjutan põhjalikumalt lähtudes sellest. Hinna sees on ühe inimese sünnikaardi analüüs ja vajadusel vastan ka 1-2 lisaküsimusele kellegi teise sünnikaardi kohta.

3. Kirjalik Astroloogiline põhjalik aastaprognoos - hind 100€ - järgneva aasta võimalused ja arengusuunad erinevates valdkondades (nt. Suhted, töö ja karjäär, raha, teadlik eneseareng, kodu ja pere, lapsed , hobid). Prognoosi võib koostada ükskõik millisest ajahetkest terveks aastaks. Hind sisaldab ühe inimese aasta prognoosi ja inimest huvitavatele küsimustele vastamist seoses aastaprognoosiga. Rohkm infot aastaprognoosi tegemise kohta SIIT

4. Kirjalik Astroloogiline põhjalik suhte analüüs - hind 100€ - põhjalik kahe inimese omavahelise sobivuse analüüs. Omavahelisi suhteid võib analüüsida nii elukaaslaste, abikaasade, lapsevanem-laps, sõprade, äripartnerite või töökaaslaste vahel.
 
 
Sünnikaardi koostamiseks ja astroloogiliseks nõustamiseks on vajalik sinu sünniaeg (kuupäev, aasta & kellaaeg) ja sünnilinn. (Kui täpset kellaaega ei tea, siis saab sünnikaardi teha ka ilma selleta, aga umbes 15-20% infost jääb kätte saamata.). Oma sünniaega on võimalik uurida sünnitusmajade arhiividest, haiglate kodulehelt on võimalik arhiivi telefoni number või e-mail leida ning sealt on saab vastavat infot küsida. 

Huvi korral võtke ühendust: tel. 55665355 või kristelle@kcampers.ee