1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
Täiskuu Vähis 2 jaanuar 2018

Täiskuu 2 jaanuaril Vähis
 
Uue 2018 aasta juhatab 2 jaanuaril kenasti sisse Vähi täiskuu, mis võimendab kõike Vähi märgiga seonduvat ehk siis emotsioonide, kodu, emaduse ja naiselikkusega seotud teemasid, kuid mitte ainult. Jällegi on kohal väga loomingulisust soosivaid energiaid, seega on suurepärane aeg, et midagi luua, et oleks võimalik oma tundeid väljendada.

Võimalik, et suurenenud on ka hirmude energia, eriti seoses raha ja majandusega seoses. Vajadus struktuuriliste muudatuste järgi järjest kasvab ning just nüüd tuuakse need teemad eriti esile. Vanad süsteemid enam ei toimi, ka riiklikult tasandil on vajadus muudatuse järgi – riigikassasse laekuvate maksutulude ühest taskust teise tõsmine enam ei toimi ning on aeg luua midagi uut.

Ka isklikul tasandil on vaja oma raha asjad just nüüd korda teha ja püüda leida selgus ning seada kättesaadavad eesmärgid. Kasuta seda loomingulist täiskuu energiat selleks, et seada järgneva aasta eesmärgid ning hoia oma fookus terve aasta jooksul oma eesmärkidel. Praegu on väga oluline oma tunded endast välja saada ja neid vabastada, sest muidu kogunevad need sinu sisse ja hakkavad väljuma läbi haiguste. Kergendust aitab tuua oma isiklikest tunnetest rääkimine, kirjutamine või loominguga tegelemine, aga ka looduses jalutamine ja värske õhu käes viibimine. Keskendu oma kodule ja perele ning leia ülesse positiivset kõiges mida praegu koged, sest praegu on kerge luua ilusat illusoorset keskkonda ja miks mitte illusioone positiivses võtmes enda kasuks pöörata?

Sellel aastal võib uude aastasse sisenemine olla väga emotsionaalne kogemus, sinu teha on kas see on positiivses või negatiivses võtmes. Ettevaatlik tasuks olla raha asjades, sest võid kippuda liialdama. Kui tunned hirme seoses tuleva aastaga, siis ole nendest lihtsalt teadlik, ära suru neid alla, sest praegu on kogu ühsikonnas valitsemas üsna suured hirmud, sest praegune ebastabiilne olukord on selle tekitajaks, see ei tähenda seda, et peaksid oma hirmudele alistuma vaid lase neil lihtsalt olla ja liigu ikkagi edasi, tehes neid asju, mis on sinu jaoks sobivad ja õiged.