1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
Steve Jobsi sünnikaardi analüüs

Steve Jobsi sünnikaart on väga huvitav. Ta on Päikesemärgilt Kalad - talle meeldisid igasugused vaimsed ning kunstiga seotud teemad. Lisaks asub tema Päike 6ndas ehk töömajas, mis viitab sellele, et oma tööga ta saab silmapaista ning tema töö on talle südamelähedane.

Töökusele ja detailsusele ning heale analüüsi võimele viitab ka Neitsi tõusumärk. Innovatiivsele ja erilisele mõtlemisele viitab Merkuur Veevalajas, mis muidugi tegi teda ka üsna põikpäiseks. Tema keevalisele ise
loomule viitab Jäära Kuumärk, mis peidab endas ka viha tundeid oma ema vastu - ta oli lapsendatud.

Karjääri majas asuvad planeedid Uraan ja Juptier, mis räägivad suurest karjäärist ning innovatiivsusest. Veel asub karjäärimajas Lõunasõlm (üks karma sõlmedest), see tähendab seda, et tema karmaliseks ülesandeks oli leida töö ja kodu vahel õige tasakaal, kuid nagu me kõik teame veetis ta siiski enamuse oma elust tööd tehes ning alles elu lõpus tunnistas oma viga. Lõunasõlm viitab minevikule ja eelmistele eludes selgeks saadud õppetundidele, meie mugavusstoonile. Tal oli mugav seal tööl olla, kuid karmaline ülessanne nõudis temalt ka perele ja kodule tähelepanu pööramist.


Analüüsi koostas: Kristelle Sööt-Kajo