1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
Richard Bransoni sünnikaardi analüüs

Kuulsa ärimehe Richard Bransoni sünnikaart on väga kõnekas. Tema tõusumärk (märk, mis näitab ära inimese iseloomu ja ka välimuse) on Lõvis - tema välimus, eriti juuksed on tõepoolest väga sarnased lõvilakale.

Temas on midagi kuninglikku ja teda pannakse tähele, teatakse. Tema tuntusele aitavad kaasa ka Kuu esimeses majas, mis viitab avalikule tähelepanule/rahva seas tuntusele. Pluuto esimeses majas jällegi kõneleb sellest, et temas on olemas tugev jõud, et elus hästi hakkama 
saada ja raskustele vastupanna. Jupiteri asukoht sünnikaardis viitab suurtele äridele ja ettevõtmistele, mis justkui iseenesest on ületanud rahvusvahelised piirid ja kasvanud suurteks - Jupiter on ju õnneplaneet ja kõige suurendaja/laiendaja. Õnnepunkt asub tal rahamajas ja nagu te teate on ta maailma üks rikkamaid mehi.

Tõepoolest räägib tema kaart palju vedamisest raha asjades ja äris, tema õppetunnid on hoopis muudes valdkondades - suhetes, partnerluses, armastuses, kodu ja perega seonduvalt. Tema sünnikaardist on näha, et ta võib ennast väga üksikuna tunda.