1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
Planeedid

Päike
 
Päike on tänapäeva astroloogias kõige tähtsam planeet, sest kõik teised planeedid keerlevad ümber tema. Päike valitseb kõige üle solaarsüsteemis, olles ise selle keskel. Päike on loomingulisuse, võimu, energia ja elu sümbol. Päike on mina-planeet, esindades inimese tegelikku väljendus viisi ja tõelist olemust. Seal kus asub sinu Päike, seal on sinu süda ja elu, seal tahad sa särada ja mõju avaldada.

Kuu
 
Kuu on peale Päikest tähtsuselt teine planeet, sest tegemist on samuti väga isiklike mõjudega planeediga. Kuu esindab eelkõige meie emotsioone, tundeid ja tujusid. Kuu mõjutab väga tugevalt meie iseloomu ning igapäeva elu. Seal kus asub meie Kuu, oled allutatud emotsionaalsusele ja kiirematele või sagedasematele muudatustele.

Merkuur
 
Merkuur nagu kaks eelmistgi planeeti on väga isiklikkulaadi, valitsedes meie mõtteid, kommunaktsiooni ja teadmisi. Merkuur on meie mõtlemisvõime. Merkuuril on tähtis roll välisemaailma tundmaõppimisel. Merkuur sünnikaardis näitab kus ja kuidas teil on kõige lihtsam suhelda, mida on tarvis teadvustada.

Veenus
 
Veenus on armastuse ja ilu planeet, esindades naisprintsiipi. Veenus asukoht sünnikaardis näitab valdkonda kus leiame tõelise rahulduse. Ta valitseb kõige meeldiva, mugava ja lõbusa üle. 

Marss
 
Marss esindab meie energiat, aktiivsust ning mehelikku poolt. Marssi on peetud läbi aegade pigem negatiivseks planeediks oma agressiivsuse tõttu, kuid tegelikult ilma Marsi algatusvõime ja intsiatiivikuseta ei saaks meie maailm kindlasti eksisteerida sellisena nagu ta on, seega ei saa Marssi üdini pahaks tembeldada. Marsi energiat tuleb lihtsalt õiges suunas ja määral kasutada. Seal kus sünnikaardis asub Marss, soovime tegutseda aktiivselt või oled sunnitud isiklikku initsiatiivi üles näitama.

Jupiter
 
Jupiter on solaarsüsteemi kõige suurem planeet ning kuulub ühiskondlike planeetide alla. Oma suuruse tõttu on Juptier kõige laiendaja ja edendaja, kuid toob endaga kaasa ka liialdused ja liigse optimismi. Seal kus asub Juptier, seda on palju. Seal oled õnnelik, rahul ja laisk.

Saturn
 
Saturn on piirangute ja kohustuste planeet, aidates meid läbi kogemuste “õigele” teele. Saturniga võib esialgu kaasneda palju negatiivset, kuid üldisemas plaanis Saturni õppetunnid meile ülivajalikud, selleks et saaksime oma elueesmärke paremini saavutada. Seal kus asub Saturn, ei tunne sa kindlust, tahad pidevalt kompenseerida, noorena ei taha tegeleda, aga siin on kohustus.

Uraan
 
Uraan on ärataja, tuues meid eemale traditsioonidest ja hallist argipäevast. Uraan teeb seda loomulikult oma originaalsel ja äkilisel viisil, mis tõenäoliselt raputab meid korralikult läbi, kuid lõpp tulemusena toob meile midagi uut ja head. Seal, kus asub Uraan, õpid või teed midagi ebaharilikku ja ootamatut.

Neptuun
 
Neptuun on kõigist planeetidest kõige raskemini mõistetav, sest Neptuun esindab illusioone, lummust ja hingelisust,  sellised nähtusi on keeruline seletada ning paneb kõigile Neptuuni esindatavatele teemadele saladusloori peale.  Seal, kus asub Neptuun, püüad petta ennast ja teisi, ei saa kõigest aru, otsid ideaale.

Pluuto
 
Pluuto on kõige kaugem teada olev planeet, mis esindab eelkõige transformatsiooni, võimu, jõudu ja salapära, tuues endaga kaasa mitmeid pöördelisi aegu elus. Seal, kus asub Pluuto soovid omada võimu, oled jõuline ja teed läbi mitmeid muutusi.