- 4.01.2017 - Video Emmedeklubile, kus räägin 2017 aastal sündivatest beebidest

- 19.10.16 ilmus koostöös Pille Teearuga Kristelle esimene raamat "Õnne ja Edu Teejuht. Aita end läbi Astroloogia." Osta saab SIIT
 

 
1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?


3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 

4. Koerte päikesemärgid

5. Milline peremees sa oma koerale oled?


Milliseid tegevusi koos koeraga teha?

Jäär – Kõik aktiivsed ja sportlikud tegevused on äärmiselt teretulnud, alates jalutamisest metsas kuni agilitini välja. Oma suurt energilisust tuleb kuidagi ju maandada ning ainult diivanil pikutamisega see koer ei lepi.
 
Sõnn – armastab eelkõige mugavust ning tõenäoliselt on ta üsna laisk ega soovi pikki jalutuskäike, kuid lühikesed värskeõhuvannid on tema tervisele siiski vajalikud.
 
 
Vähk -  tõenäoliselt on tema kõikide tegevustega nõus, peaasi et saaks võimalikult palju koos peremehega aega veeta. Eriti meeldiks talle peremehega koos kodus või selle lähiümbruses aega veeta.
 
Lõvi – Tõenäoliselt soovib see koer ennast kõigile näidata ning sooviks võimalusel ka näitustel osaleda, sest ta lihtsalt paistab oma kuningliku säraga silma. Talle sobiksid kõik sellised tegevused, kus ta saab silmapaista, kuid ta võib ka üsna laisk olla ning ei pruugi tingimata kaasaminna väga aktiivsete sportlike tegevustega, aga kiitmise ja imetluse eest on ta nõus kõike tegema!
 
Neitsi – Selle märgi all sündinud koera on kõige paremad töö koerad, nad on head pisikeste detailide ülesleidjad ning sobivad kõige paremini inimesi teenima ja tunnevad töö tegemisest suurt rõõmu.
 
Kaalud – Nemad sobiksid näituse koerteks, sest eelkõige paistavad nad silma oma ilusa ja harmoonilise välimusega. Kuna nad soovivad viibida tasakaalustatud ümbruses, siis on looduses viibimine nende jaoks ideaalne!
 
Skorpion – Selle märgi all sündinud koerad on ideaalsed töö koerad, kes peavad midagi ülesleidma, nad armastavad asjade peitmise-otsimise mänge, sest armastavad nuuskida ja otsida.
 
Ambur – Tõenäoliselt soovivad need koerad oma peremehega igalepool kaasas käia, sest neile meeldivad inimesed ja seiklused, samuti sobib nendega teha igasuguseid aktiivseid tegevusi ning kindlasti armastaksid nad teha metsas pikki jalutuskäike.
 
Kaljukits – Nemad tõenäoliselt väga aktiivseid ja intensiivseid sportlikke tegevusi ei armasta, kuid jalutuskäigust loodusesse ei ütle nad ära. Samuti oleksid nad hea meelega nõus kaasa tegema sõnakuulelikkuse koolitust.
 
Veevalaja – Alguses võib tunduda, et nad ei viitsi väga palju jalutada ja looduses viibida, aga nende tervisele on väga oluline looduses ja värskes õhus viibimine. Lisaks sobivad neile osavõtmine kutsika-, triki- ja sõnakuulelikkusekoolitustest, samuti on neile oluline, et saaksid teistega suhelda.

Kalad – ülekõige soovivad nad viibida looduses, mõnel ilusal aasal või väiksemas metsatukas, kus saaks lihtsalt nautida, joosta ja natuke iseendaga aega veeta ning unistada. Samuti sobiks päästekoera töö.