- 4.01.2017 - Video Emmedeklubile, kus räägin 2017 aastal sündivatest beebidest

- 19.10.16 ilmus koostöös Pille Teearuga Kristelle esimene raamat "Õnne ja Edu Teejuht. Aita end läbi Astroloogia." Osta saab SIIT
 

 
1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?


3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 

4. Koerte päikesemärgid

5. Milline peremees sa oma koerale oled?


Milline peremees sa oma koerale oled?

Jäär – Oled oma koera suhtes üsna nõudlik ning tunned vajadust midagi koos oma koeraga ettevõtta näiteks jalutamas või agility trennis käia. Võid olla ka kärsitu oma lemmiku suhtes, kui ta kohe ei saavuta kõike mida sa soovinud oled. Igas olukorras oled alati valmis oma koera kaitsma.
 
Sõnn – Soovid alati oma lemmiku jaoks olemas olla. Hoolitsed alati selle eest, et su koeral oleks söök olemas ning ka kõik muu vajalik. Soovid, et su koeral oleks mõnus, soe ja mugav elu. Sul on kalduvus oma koera ainult enda omandiks pidada ning sellepärast võid tema suhtes ülehoolitsemist välja näidata ning ta hoopis ära hellitada.
 
Kaksikud – Oled selline koeraomanik, kes soovib oma lemmiku igalepoole kaasavõtta ning pigem sobivad sulle koos koeraga intellektuaalsed tegevused näiteks kutsikakool või sõnakuulelikkuse koolitus, samuti peaks nende tegevustega koos olema võimalik ka teiste koeraomanikega suhelda.

Vähk – Sa oled jäägitult pühendunud oma lemmikule ning see pakub sulle väga suurt rahulolul, kui saad kellegi eest hoolitseda ning oma inituitsiooni abil oled sa suurepärane koeraomanik, kes tunnetab oma koera väga hästi. Kuid siin on ka oma ohud, vahel võid ka olla ülehoolitsev, hellitades oma lemmikut liigselt.
 
Lõvi – Tunned suurt uhkus oma koera üle, sest tema on just kõige parem ja ilusam, see kõige kõigem, kaitsed teda kui emalõvi. Sobivad igasugused mängulised tegevused koos oma lemmikuga, oluline on, et see tegevus pakuks mõlemale nii mängulisust kui ka rõõmu.
 
Neitsi – Tõenäoliselt eelistad sa väiksemaid koeri ning sul on väga selge arusaam, kuidas koera kasvatada. Pöörad ka palju tähelepanu puhtusele ning koera korrektsele käitumisele. Koos sobib teha selliseid tegevusi, mis nõuavad detailidega töötamist näiteks trikkide õppimine.

Kaalud – Oled väga tasakaalukas koeraomanik, õpetades oma koera viisakalt käituma, sest kasvatamatust ei suuda sa kannatada. Sa ei pruugi olla 100% pühendunud koeraomanik, kuid ei jäta iialgi oma koera tähelepanuta. Pigem oled mugavuse armastaja ning veedad koeraga rohkem kodus diivanil aega kui kuskil metsas pori sees mütates. Kindlasti käid ära ka kutsikakoolis, et koerale kombeid õpetada.
 
Skorpion – Tõenäoliselt oled väga võimukas peremees ning vahel võid isegi oma karmusega liiale minna, kuid see on ainult väline osa sinust, sest tegelikult on sul väga sügavad tunded oma koera vastu, kuid sa ei näita neid tundeid alati välja, sest kardad ennast teistele paljastada. Sulle sobib koeraga koos otsimise mängud ning pikemad jalutuskäigud metsas, kus saate koos midagi uut ja põnevat avastada.
 
Ambur – Oled väga optimistlik ja rõõmsameelne koeraomanik, kes süstib oma rõõmu ja optimismi ka oma lemmikusse. Tõenäoliselt paned suurt rõhku oma lemmiku koolitamisessse või teed temaga koos mõnda muud aktiivset tegevust ning vahel võid isegi liiga palju korraga ettevõtta.

Kaljukits – Liigsete kohustuste tõttu ei pruugi sa leida palju aega oma koeraga tegelemiseks. Oma lemmikult nõuad eelkõige distsipliini ja korda ning head käitumist, sest sa ei ole mingi nunnutaja vaid realist ning võid tunduda vahel isegi natuke liiga karm, kuid tõenäoliselt käitub sinu koer laitmatult, iseasi kui rõõmus ja õnnelik ta seejuures on. Tõenäoliselt käid koeraga kutsikakoolis ning teed temaga sõnakuulelikkuse trenni.
 
Veevalaja – Veedad palju aega koerast eraldi ning pigem eelistad oma koeraga kodus aega veeta kui kuskil trennides käia või mingisuguste kohustustega ennast piirata. Sulle tuleks kasuks koos koeraga ettevõtta jalutuskäike värskes õhus kuid kindlasti ei tohiks need muutuda sinu jaoks rutiinseks, eelistaksid pigem spontaanseid ettevõtmisi.
 
Kalad – Võid olla natuke hajameelne ning tõenäoliselt ei suuda sa kinni pidada kõigist söögiaegadest, sest rutiin ei ole sinu jaoks, kuid selle eest tunnetad täpselt ära mis tuju su koeral on või mida ta parasjagu teha tahaks. Sinul ja su koeral on kindlasti väga arenenud suhe, sest suudate üksteist väga hästi tunnetada ning kindlasti on teil kõige kaunim platooniline armastus oma kalli koera vastu. Sulle sobiksid jalutuskäigud looduses koos oma lemmikuga ning kõik sellised tegevused, mis ei nõua sinult rutiini.