1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

Lisaks oma isiklikule sünnikaardi analüüsile teevad astroloogid ka tuleviku prognoose vastavalt sinu sünnipotentsiaalile. Prognoosimine ei ole ennustamine vaid välja selgitamine, millised erinevad võimalused sul näiteks järgneval aastal avatud on. Konkreetsete planeetide seisude järgi on võimalik välja selgitada, millistes valdkondades saad järgneval aastal oma potensiaali maksimaalselt ära kasutada ning kuhu suunda on võimalik liikuda.

Näiteks kas sellel aastal on sul võimalik töökohta vahetada või karjääri redelil ülespoole liikuda, millised võimalused on oma kodu ostmiseks või müümiseks, milline on sinu rahaline potentsiaal, millised võimalused on partnerluse arenguks, laste saamiseks või millised võimalused on tervist parandada. Paljudel inimestel on hirm, et äkki selliseid prognoose tehes saab astroloog väga palju negatiivset välja lugeda inimese jaoks, astroloogi töö ei hõlma inimeste hirmutamist ning mina isiklikult keskendun inimeste võimalikule potentsiaalile, et inimene saaks läbi minu poolt pakutava info oma elu paremaks muuta ning oleks julgem oma elus edasi liikuma ning saaks oma õigel rajal liikuda nii nagu on just tema jaoks kõige parem.

Prognoose on võimalik teha ükskõik millisest ajahetkest alates ehk teisisõnu, täpselt siis kui inimene seda infot parasjagu vajab. Aasta prognoos koostatakse astroloogi poolt vastavalt inimese sünniajale.