- 4.01.2017 - Video Emmedeklubile, kus räägin 2017 aastal sündivatest beebidest

- 19.10.16 ilmus koostöös Pille Teearuga Kristelle esimene raamat "Õnne ja Edu Teejuht. Aita end läbi Astroloogia." Osta saab SIIT
 

 
1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?


3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 

4. Koerte päikesemärgid

5. Milline peremees sa oma koerale oled?


3nda detsembri täiskuu Kaksikutes

3nda detsembri täiskuu Kaksikutes toob endaga esialgu kaasa suure soovi suhelda ja ringi liikuda, tundub et niisama tegevusetult istumine ei tule kõne allagi ning energiat juskui jaguks kõigi sinu plaanitavate ettevõtmiste jaoks. Õnneks toob seekordne täiskuu endaga kaasa vajaduse illusioonidest vabaneda ning see võib mõjuda mitmel erineal moel.

Näiteks kui oled plaaninud endale palju tegevusi ja ringi liikumist, siis võib hoopis tekkida tunne, et ei viitsi mitte midagi teha ja tahaks ainult diivanil istuda ning mitte midagi teha, kuid ennast kokkuvõttes ja tegevusse asudes võid leida ennast väga loomingulises energias ning kõik sujub kui suudad ennast piisavalt usaldada ja eraldada ennast hetke tujudest ning emotsioonidest või täiskuu negatiivsest mõjust. Samas võid olla hoopis sellises olukorras kus oled endale kuhjanud kokku mitmeid tegevusi, aga tegevuse käigus selgub, et tegelikult kõige jaoks energiat ei jagugi ning lõpptulemus on väga pealiskaudne ega ole sinu jaoks rahuldav, sest sa ei suutnud isiklikke piire paika panna ning nõustusid kõigega, mis sulle pakuti.

Vahet pole millises olukorras sa oled, illusioonide uduloor kukutatakse igaljuhul, eriti mis puudutab suhtlemist, ringi liikumist, teisi inimesi, kirjatööd, õppimist või õpetamist ning isiklike piiride seadmist vastavates valdkondades ning seoses teiste inimestega. Täiskuu mõju on seekord olnud üsna pikk, juba nädal enne hakkasid avalikkuse ees illusioonid langema – näiteks Harku Valla Facebooki lehekülje juhtum nii nimetatud “röövitud” lapsega.

Kindlasti kestab seekordse täiskuu mõju ka järgneval nädalal. Selleks, et saaksid ennast täiskuu negatiivsest mõjust eraldada ja vastavaid energiad enda kasuks tööle panna võiksid järgnevate päevade jooksul võimalikult palju viibida looduses, suhelda või tegeleda koduloomadega ning mediteerida. Need tegevused aitavad ümbritsevate pingetega toimetulla. Ära alahinda ennast ega oma võimed lihtsalt sellepärast, et 3ndal detsembril on täiskuu energiad, mis võivad sind õigelt teelt kõrvale viia läbi suurendatud emotsioonide puhangu, mis vallandub illusioonide ilmsiks tulekul!

Autor: Kristelle Sööt-Kajo