1. Mis infot saab sünnikaardist?

2. Miks on hea teada oma järgneva aasta prognoosi?

3. Millist ema sinu laps vajab Kuu märgi järgi? 
Retrograadse Merkuuri periood Amburis

Retrograadse Merkuuri periood Amburis 3-23 detsember 2017

Lisaks 3nda detsembri täiskuule, mis võimendab meie sisemist tundeelu on samal päeval algamas ka retrograadse Merkuuri periood Amburis. Kui oled hetkel ebaterves kogemuses kinni ja negatiivsed tunded kasvavad üle pea, sulle tundub, et kõik on halvasti, siis paraku pikendab seekordne retrograadse Merkuuri periood neid tundeid veelgi, sest veel 20ks päevaks tekivad takistused edasi liikumisel.

Fooris kestab juskui igavene punane tuli ja meil ei lubata edasi minna enne kui oleme oma sisemiste tunnetega leppinud ja neid aktsepteerinud. See on nagu testperiood, kas suudame positiivseks jääda ka siis kui liikumine on takistatud, rahakotis laiutab suur tühjus ja ilm on kohutav. Midagi pole teha, selle kõigega tuleb lihtsalt leppida ja kuidagi hakkama saada.

Aktsepteeri oma “viletsat” olukorda ja leia ülesse positiivsed asjad oma elus, sest millegipärast on need parimad asjad siin elus hoopis tasuta. Jaluta mereääres või metsas, naudi seda kena vaadet, täiesti tasuta! Mängi oma lapse või lapselapsega, leides rõõmu väikestest asjadest. Ka küünlaleek võib tuua suurepärast rahulolu ja puhastuse tunnet. Teadvusta endale, et negatiivsed tunded on sinus olemas ja nendega tuleb lihtsalt leppida.

Püüa oma mõtteid suunata positiivsuse poole, räägi oma mõtetes koguaeg seda lugu nagu sa tahad, et see oleks. Võid kindel olla, et üks hetk hakkabki see lugu sinuni päriselt jõudma, sest nii töötab külgetõmbeseadus. Kui oled mõtetes positiivne, siis muutub ka sinu ümbrus palju positiivsemaks. Seekordne retrograadse Merkuuri periood suunabki meid leidma olemas olevatest asjadest rõõmu ja väärtustama neid niiöelda tasuta asju, just enne veel kui käes on Jõulud.

Selle perioodi jooksul on kõige parem teha oma kodus ja hinges suurpuhastust, põleta küünlaid, kuula rahustavat muusikat ja võimalusel võta appi kristallid. Kasutada võid kõik võimalikke puhastusrituaale. Kui see aeg lõpuks mööda saab, oled leidnud selguse ja suuna kuhu minna ning foori süttib mõneks ajaks jälle meeldiv roheline tuli.

Autor: Kristelle Sööt-Kajo